Rules

شرایط و ضوابط استفاده از سایت
استفاده از فروشگاه اینترنتی پیشگامان محتوا گستر به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می‌گردد:
محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای "شرکت پیشگامان محتوا گستر" محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به‌روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به‌صورت دوره‌ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند. همچنین "شرکت پیشگامان محتوا گستر" بعد از هر بار به‌روزرسانی خبری مبنی بر تغییرات در این صفحه را در قسمت اخبار منتشر خواهد کرد.

  1. خرید کالا از فروشگاه اینترنتی پیشگامان محتوا گستر بر مبنای قوانین و آئین‌نامه‌های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد.
  2. اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی کالاهای ارائه‌شده از منابع معتبر خارجی ترجمه و یا از شرکت‌های سازنده اخذ گردیده است، ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه‌شده در فروشگاه اینترنتی پیشگامان محتوا گستر در مواردی غیردقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، فروشگاه اینترنتی پیشگامان محتوا گستر مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه‌شده بر عهده نخواهد گرفت. این فروشگاه به‌طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.
  3. کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می‌باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به‌موقع سفارش خواهد شد.
  4. فروشگاه اینترنتی پیشگامان محتوا گستر هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال کارکرد نادرست سایت ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت سایت همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت‌افزاری و غیره را نمی‌پذیرد.
  5. تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی پیشگامان محتوا گستر با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می‌شود، فقط برای همین منظور طراحی‌ شده‌اند و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفاً برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.
  6. سایر سایت‌ها و لینک‌هایی که برای ارائه اطلاعات بیشتر و کامل‌تر به کاربر در فروشگاه لینک شده‌اند مستقل بوده و فروشگاه اینترنتی پیشگامان محتوا گستر مسئولیتی در قبال محتویات آن‌ها ندارد.
  7. ارتباط فروشگاه اینترنتی پیشگامان محتوا گستر با کاربران از طریق PMGostar.com برقرار می‌گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده‌اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می‌پذیرد.
  8. فروشگاه اینترنتی پیشگامان محتوا گستر به‌هیچ‌وجه اطلاعات منحصربه‌فرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمناً با استفاده از آخرین فن‌آوری‌ها متعهد است حتی‌المقدور از حریم شخصی کاربران محافظت نماید.

شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا
از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی پیشگامان محتوا گستر، سایت PMGostar.com به‌عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش‌دهنده به‌عنوان خریدار تلقی می‌شوند.
فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می‌گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی پیشگامان محتوا گستر انتخاب نموده است.
فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می‌رساند.
ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات‌ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می‌شود، هزینه ارسال و بیمه کالا است.
مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی پیشگامان محتوا گستر درج شده و این فروشگاه به‌عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاست‌های معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. عدم حضور سفارش‌دهنده در مکان و زمان تعیین‌شده، فروشنده سیاست‌های تعیین شده برای شرایط خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.
درصورتی‌که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می‌باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریک از طرفین حق دارند بدون هیچ‌گونه هزینه‌ای سفارش را فسخ نماید.
خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می‌نماید.
خریدار موظف است در حالت پرداخت در محل، مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل کالا بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعیین‌شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.

شرایط حمل و تحویل کالا
مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.
ارسال سفارش‌ها در محدوده تهران بزرگ از طریق پیک شرکت و در سایر مناطق و شهرستان‌ها به‌واسطه خدمات پستی یا کوریئری رسمی انجام می‌شود.
الف) در مراکز استان و شهرستان (به‌جز تهران)
حمل کلیه سفارش‌ها توسط خدمات پستی یا کوریئری رسمی صورت می‌پذیرد و فروشگاه اینترنتی پیشگامان محتوا گستر هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط خدمات پستی یا کوریئری رسمی ندارد.
برای هر محموله یک شماره ره‌گیری توسط خدمات پستی یا کوریئری رسمی صادر می‌گردد که این شماره ره‌گیری به‌وسیله سرویس پیامک و ایمیل برای شما ارسال می‌شود. شما می‌توانید برای ره‌گیری محموله‌های خود از سایت‌های متعلق به ارائه‌دهندگان این خدمات استفاده نمایید و یا با شماره تلفن مربوط به آن‌ها تماس حاصل فرمایید.
مدت‌زمان تحویل محموله‌ها بین دو تا چهار روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورت‌حساب می‌باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب‌سایت درج می‌نمایید این نشانی بر روی کلیه مرسوله‌ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به خدمات پستی یا کوریئری رسمی به‌هیچ‌وجه قابل تغییر نمی‌باشد.
ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مأمور خدمات پستی یا کوریئری رسمی در محل شما خواهد بود. متأسفانه فروشگاه اینترنتی پیشگامان محتوا گستر هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله‌های شما ندارد و فقط می‌تواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.
هزینه حمل به‌صورت پس‌کرایه می‌باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقداً دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط شرکت خدمات پستی یا کوریئری رسمی و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می‌شود و فروشگاه اینترنتی پیشگامان محتوا گستر هیچ‌گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.
ب) در محدوده تهران بزرگ
حمل کلیه سفارش‌ها توسط پیک صورت می‌پذیرد و فروشگاه اینترنتی پیشگامان محتوا گستر هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط پیک ندارد.
پس از حمل هر محموله توسط پیک، مشخصات حامل محموله برای خریدار پیامک و یا ایمیل می‌شود.
مدت‌زمان تحویل محموله‌ها یک روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می‌باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب‌سایت درج می‌نمایید این نشانی بر روی کلیه مرسوله‌ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پیک به‌هیچ‌وجه قابل تغییر نمی‌باشد.
هزینه حمل به‌صورت پس‌کرایه می‌باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقداً دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام‌شده بر مبنای تعرفه و ضوابط پیک و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می‌شود و فروشگاه اینترنتی پیشگامان محتوا گستر هیچ‌گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.

شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا
الف) برگشت کالا (حق انصراف)
قبل از ارسال کالا: در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه‌حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به‌حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.
بعد از ارسال کالا: کالای خریداری‌شده به مدت 3 روز کاری (به‌شرط باز نشدن بسته‌بندی کالا و درصورتی‌که عدم هرگونه خسارتی به کالا و بسته‌بندی آن) از تاریخ تسلیم کالا حق انصراف داشته و به‌محض استفاده از حق انصراف، فروشگاه اینترنتی پیشگامان محتوا گستر بدون مطالبه هیچ‌گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه‌ی تحمیلی بر مشتری هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود. (ماده 37 قانون تجارت الکترونیک)
ب) گارانتی
مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه‌شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و در کنار قیمت این کالاها درج شده است (در صورت عدم درج موارد مذکور در این قسمت، گارانتی برای آن کالا وجود ندارد) اکنون چنانچه کالای خریداری‌شده دارای گارانتی باشد و دچار نقص فنی شود، خریدار می‌بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت گارانتی دهنده اقدام نماید.